Водій категорії Е (мі‎жнародні перевезення)Вакансия в архиве

20727818Водій категорії Е (мі‎жнародні перевезення)open770597Дружковская пищевкусовая фабрикаДружковская пищевкусовая фабрика02017-05-31T09:49:13.466+03:00Краматорск.5.2134.2139.between1And315000UAH<p>Планується здійснювати міжнародні перевезення вантажів у напрямку Україна — Європа, водночас робити це проактивно і з відповідальністю.</p> <p>Наш майбутній водій — супергерой, який знає, вміє і робить все для того, щоб товар нашої Компанії опинилися в потрібному місці і в потрібний час. Він непримиренний борець за справедливість і нізащо не допустить будь-якого обману щодо себе і команди Компанії. Він прагне працювати якісно і багато заробляти. А ми в свою чергу надаємо йому максимум можливостей.</p> <p><strong>Наші водії вміють:</strong></p> <p>— безаварійно експлуатувати ввірений автопоїзд;</p> <p>— підтримувати автопоїзд в технічно справному стані і чистоті;</p> <p>— контролювати вантажно-розвантажувальні роботи, розміщення та кріплення вантажу;</p> <p>— дотримуватися вимог та правил перевезення вантажів територією Європи;</p> <p>— організовувати оптимальне проходження прикордонних пунктів пропуску;</p> <p>— приймати і здавати вантажі за кількістю і якістю;</p> <p>— оформляти в установленому порядку документацію з перевезень;</p> <p>— виконувати свою роботу краще за інших.</p> <p><strong>Щоб стати нашим водієм потрібно:</strong></p> <p>— мати досвід роботи по категорії Е не менше 2-х років;</p> <p>— мати досвід міжнародних перевезень територією Європи не менше 1-го року;</p> <p>— мати закордонний паспорт</p> <p>Водночас важливо мати хист відповідального далекобійника, який знайде вихід з будь-якої ситуації. Якщо ви колекціонуєте причини, вимагаєте рішення дрібних проблем з боку офісу і шукаєте додаткову вигоду — ви нам, на жаль, не підходите.</p> <p><strong>Компанія своїх водіїв і гарантує:</strong></p> <p>— комфортні умови праці на транспортних засобах високого класу (новий MAN);</p> <p>— ясну і прозору систему оплати праці;</p> <p>— стабільний дохід (без затримок);</p> <p>— офіційне оформлення;</p> <p>— позитивний, дружний колектив;</p> <p>— прозору систему прийняття рішень.</p>freefalsehh.ua2017-05-31T09:49:13.466+03:00false2017-06-30T23:58:59.132+03:00truetruekramatorsk.hh.ua//kramatorsk.hh.ua/vacancy/20727818https://kramatorsk.hh.ua/vacancy/20727818
Уровень зарплаты
от 15 000 грн.
Город
Краматорск
Требуемый опыт работы
1–3 года

Планується здійснювати міжнародні перевезення вантажів у напрямку Україна — Європа, водночас робити це проактивно і з відповідальністю.

Наш майбутній водій — супергерой, який знає, вміє і робить все для того, щоб товар нашої Компанії опинилися в потрібному місці і в потрібний час. Він непримиренний борець за справедливість і нізащо не допустить будь-якого обману щодо себе і команди Компанії. Він прагне працювати якісно і багато заробляти. А ми в свою чергу надаємо йому максимум можливостей.

Наші водії вміють:

— безаварійно експлуатувати ввірений автопоїзд;

— підтримувати автопоїзд в технічно справному стані і чистоті;

— контролювати вантажно-розвантажувальні роботи, розміщення та кріплення вантажу;

— дотримуватися вимог та правил перевезення вантажів територією Європи;

— організовувати оптимальне проходження прикордонних пунктів пропуску;

— приймати і здавати вантажі за кількістю і якістю;

— оформляти в установленому порядку документацію з перевезень;

— виконувати свою роботу краще за інших.

Щоб стати нашим водієм потрібно:

— мати досвід роботи по категорії Е не менше 2-х років;

— мати досвід міжнародних перевезень територією Європи не менше 1-го року;

— мати закордонний паспорт

Водночас важливо мати хист відповідального далекобійника, який знайде вихід з будь-якої ситуації. Якщо ви колекціонуєте причини, вимагаєте рішення дрібних проблем з боку офісу і шукаєте додаткову вигоду — ви нам, на жаль, не підходите.

Компанія своїх водіїв і гарантує:

— комфортні умови праці на транспортних засобах високого класу (новий MAN);

— ясну і прозору систему оплати праці;

— стабільний дохід (без затримок);

— офіційне оформлення;

— позитивний, дружний колектив;

— прозору систему прийняття рішень.

Тип занятости

Полная занятость, полный день

Вакансия в архиве

Посмотрите другие вакансии из проф. областей